Başlık

Instagram Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Başlık

Dünyada sosyal medya denilince akla ilk gelen uygulamaların başında Instagram gelirken, Türkiye’de de her 3 insanın 2 si bu sosyal medya platformunu kullanıyor. Instagram'da insanlar birbirleri arasında birçok etkileşime girerken bizi bu sosyal medya platformunu kullanım sırasına bizleri rahatsız eden, ya da sürekli taciz eden insanların bir daha rahatsız etmemeleri için bu gibi kişileri engellememizi sağlayacak bir bölüm geliştirmişlerdir.

 

Peki bu sosyal ağda bir kişinin engelini kaldırma gibi bir düşünceniz olduğunda ne yapmalısınız?  İnsanlar arasında sıkı bir iletişim olarak kullanılan Instagram , size sık yapılan bir taciz ya da sürekli istemediğiniz mesajlar gönderiliyorsa bunun en kolay yolu sizi rahatsız eden kişiyi engellemektir. Daha sonra fikriniz değiştiğini ya da ortada artık bir sorun kalmadığını düşünüyorsanız bu durumda ise engellediğiniz kullanıcı ya da daha önce bir sebepten ötürü engellediğiniz kullanıcıların engelini kaldırmanın yolu da oldukça basittir. Engellediğiniz kişiyi ilk olarak instagramda ara bölümüne gelerek aratın ve ardından kişinin profiline girin.

 

Ardından engelini kaldırmak istediğiniz kişinin profilinde sağ üstte yer alan üç nokta (…) işaretine dokunun ve bu bölüme tıkladığınızda karşınıza çıkacak ilk seçenek, engellemeyi kaldırma olacaktır. Buna dokunduğunuzda ise engelini kaldırmak istediğiniz kişinin engeli kalkar, sizi önceki zamanlardaki gibi takip edebilir veya mesaj gönderebilir.

 

 

Engellenenler listesi ile Instagram Engelini Kaldırma Nasıl Yapılır?

 

 

Bu yöntem aracılığıyla bu sosyal medya platformunu sıklıkla kullanan insanlar hızlıca ilgili kişilerin engelini kaldırabilir. Hatta Instagram’da engelini kaldırmak istediğiniz kişinin engelini kolaylıkla kaldırmanın en kolay yolu olan engellenenler listesi seçeneğinden kişinin engelinin kaldırarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Peki engellenenler listesinden engel kaldırma nasıl yapılabilir. İnceleyelim.

 

İlk olarak kendinize ait olan profilinize dokunarak girişinizi yapın. Daha sonra telefonunuzda sağ üstte yer alan üç nokta simgesine dokunarak ayarlar kısmına ulaşırsınız.  Bu bölümde ise karşınıza çıkan engellenenler kullanıcılar listesi ile daha önce engellemiş olduğunuz kişiyi Instagram’da aramaya gerek kalmadan kolay bir şekilde engelini kaldırabilirsiniz. 

Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2000 Türk takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 Türk Takipçi siparisi geldi.