Başlık

Instagram Takipçi Temizliği Nasıl Yapılır?

Başlık

Instagram’da her ne kadar çok kişiyi takip etsek anasayfamız buna göre doluluk gösterecektir ama bazen de sevmediğimiz içerikleri çıkarmamız gerekiyor. Bizi takip etmeyenleri, sevmediğimiz kişileri veya tanımadığımız kişileri çıkartmak bu konuda gerekebilir. Peki Instagram takipçi temizliği nasıl yapılır? Güvenilir uygulamalar kullanarak veya bunu manuel olarak elimizle takipçi temizliği yapabiliriz. Fakat takip ettiklerimizin sayısı binlerce onbinlerce varsa manuel olarak çıkartmak sizi zorlayacaktır. 

 

Instagram’da toplu takipçi silme uygulamaları vardır ve bunları takip ettiklerimizin sayısı çok fazla ise kullanabiliriz. Türkiye’de ve dünyada birçok kişi tarafından kullanılmakta olan kaliteli ve güvenli Instagram takipçi silme uygulamalarını sizler için derledik. Bu uygulamalar aşağıda açıklamaları ile birlikte verilmiştir: 

 

Cleaner for Instagram Unfollow Uygulaması

 

Cleaner for Instagram uygulaması Instagram takipçi temizleme uygulamaları içerisinde en iyiler arasında yer almaktadır. Cleaner for Instagram Unfollow uygulaması şu an için sadece android cihazlarda yayınlanmaktadır. Gelecek günlerde IOS için de uygulamanın çıkarılacağını duyurmuşlardı fakat henüz bir gelişme söz konusu değildir. Bu uygulamayı kullanarak toplu bir şekilde unfollow atabilirsiniz.

 

Uygulamanın kullanımında unfollow yapma özelliğinin yanı sıra istediğiniz kişileri bloklama özelliği de mevcuttur. Fakat bloklama özelliği toplu bir şekilde yapılmamaktadır. Premium versiyonlar gelirse içerisinde bu tarz toplu blok işlemleri de gelecektir diye düşünüyoruz…

 

Ayrıca uygulama şifrenizi istemez.

 

Instant Cleaner Uygulaması

 

Instant Cleaner uygulaması da Cleaner uygulaması gibi kaliteli Instagram unfollow uygulamaları arasında yer almaktadır. Instagram’da takip etmek istemediğiniz kişileri toplu olarak silmenize olanak sağlamaktadır. Bu uygulamanın diğer uygulamalara ek olarak yorum ve beğeni silme hizmeti de bulunmaktadır. Toplu bir temizlik yapmak istiyorsanız diğer uygulamalar yerine Instant Cleaner uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama hem android hem de IOS için mağazalarda bulunmaktadır.

 

IOS uygulaması arada 1 yayından kalkmaktadır fakat güncel olarak takip ederseniz tekrar yakalayabilirsiniz.

 

Clean It Up Uygulaması

 

Clean It Up toplu bir şekilde Instagram  unfollow yapabileceğiniz kaliteli uygulamalar arasında yerini almaktadır. Toplu bir şekilde unfollow yapmaya imkan sağlar. Instant Cleaner uygulaması gibi beğeni ve yorum temizliği hizmeti de bulunmaktadır. Alternatif olarak iki uygulamadan birisini kullanabilirsiniz.

Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İnstagram Bot Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 500 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2000 Türk takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 100 Türk Takipçi siparisi geldi.