Takip Servisin Nasıl Çalışır ?

Öncelikle ucuz ve güvenilir takipçi satın alma sitesinde 1 numarayız, sizlere her zaman destek olmaktayız.Bizleri tercih ettiğiniz, güvendiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi iletip sistemin nasıl çalıştığını sizlere anlatmak istiyoruz. Sistemimiz üyeliksiz bir website dir. Ve sizleri uğraştırmadan dakikalar içerisinde siparişinizi alıp işleyen bir sosyal medya ajansıdır. Örneğin, instagram takipçi satın almak istiyorsunuz. İnstagram kategorisine girip takipçi paketleri hizmetine tıklayıp sizlere en uygun paketi bulup sipariş veriyorsunuz. Sadece bizlere gerekli olan bilgilerinizi istiyoruz, gereksiz üyelik sistemiyle sizleri uğraştırmıyoruz. Ve sizden hiçbir zaman hesap şifrenizi talep etmiyoruz! Ve talep edenlerden de uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Takipçilerin sizlere ulaşması için sadece hesabınızın görünürlüğünü (herkese açık) şekile alıp bu şekilde sipariş vermenizi istiyoruz.

Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar ?

Takipçi satın almak, sizleri müşterileriniz, hayran kitleniz tarafından güvenilir kılar. Örneğin; instagram'dan ayakkabı alacaksınız, fakat alacağınız firmanın instagram hesabının düşük takipçili az beğenili olduğunu görüyorsunuz. Yine de bu firmadan alışveriş yapmak ister miydiniz?
Cevap; Tabii ki istemezdiniz. Bu verdiğimiz sadece küçük bir örnek. Satışlarınızı arttırmak etkileşimlerinize can vermek için fenomenlerin bile kullandığı bu sistemleri kullanmak sizin hiçbir zararınıza olmaz tam tersine faydası saymakla bitmez. Takip Servisin sizlere bu hizmetleri ucuz ve güvenilir olarak ulaştırır, sizlere de sadece sipariş edip arkanıza yaslanmak kalır.


#TakipServisin #Takipçi Satın Al #Güvenilir Takipçi Satın Al #Türk Takipçi Satın Al #Sosyal Medya Ajansı


Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle üye olmadan da servis listemize bakıp fiyatlarımızı inceleyebiliyorsunuz. Satın almaya karar verdiğinizde kayıt ol sayfamızdan sitemize kayıt olunuz. Daha sonra sade ve tam otomatik sistemimize giriş yapmış olacaksınız. Kolay bakiye ekleme yöntemleri ile hesabınıza anında bakiye yükleyebilirsiniz. (Havale-Kredi Kartı) Daha sonra sipariş ver sayfamızdan dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Bu işlemleri daha önce yapmamış biriyseniz bilmeniz gereken bir kaç şey var. Bunlardan ilki sipariş verdiğiniz hesabın instagram takipçisi, instagram beğenisi gelebilmesi için hesabınızın herkese görünür bir şekilde olması gerekmektedir. Eğer ki hesabınız gizli olursa sistemimiz bunu anlar ve işleme hiç başlamaz. Eğer ki hesaptan paranız düşerse geri iade yapılmaz. Sitemize kayıt olarak bu ve bunun gibi sorumlulukları kabul etmiş olursunuz.

İnstagram Takipçi Satın Al

Sistemimize üye olup hesabınıza bakiye yükledikten sonra sipariş ver menüsüne geliniz. Daha sonra instagram takipçi göndermek istediğiniz hesabın linkini (https://instagram.com/kullaniciadiniz şeklinde) gerekli yere girip kaç adet göndermek istediğinizi yazacaksınız. Sistem otomatik göndermek istediğiniz kadarla bakiyenizi kontrol eder ve bakiyenizin yettiği kadar takipçi satın alabilirsiniz.

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram beğeni almak için de beğeniyi göndermek istediğiniz hesabın herkese açık olması gerekmektedir. Çünkü sizi takip etmeyen kullanıcılara fotoğraflarınızı beğendiriyoruz. Sistemin fotoğrafı görmesi için bu çok önemlidir. Sipariş ver sayfamızdan kendinize uygun beğenileri (türk, türk-bot, yabancı-bot) seçip sipariş verebilirsiniz.

Twitter Takipçi Satın Al

Twitter hesabınıza takipçi satın almak için sistemimize üye olup bakiye yükleyiniz. Tam otomatik sistemimizde sipariş ver bölümünden twitter takipçi kategorisini seçip takipçi göndermek istediğiniz hesabın linkini girip sipariş verin. Takipçileriniz yavaş, organik gönderileceğinden yüklü miktarlarda siparişin tamamlanması 1 günden fazla sürebilir. Sitemizden siparişinizi anlık takip edebilirsiniz.

Etkileşim

Takip Servisin olarak, 2 yıldır sizlere kesintisiz hizmet ve destekte bulunuyoruz. Ve bundan gurur duymaktayız, sizlerde bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.